>

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych. W naszej drukarni cyfrowej zlecenia realizujemy w bardzo krótkim czasie. W tej technologii drukujemy wszystkie prace, które mieszczą się na arkuszach w formacie 310×450 mm.

Atutem druku cyfrowego jest możliwość personalizacji wydruków bez dodatkowej opłaty. Dzięki temu jest to technologia powszechnie wykorzystywana do druku ulotek, wizytówek, plakatów, a także wizytówek i zaproszeń.

druk-cyfrowy

Drukujemy:

Podłoża do druku

W przypadku druku cyfrowego faza przygotowawcza trwa krótko, prędkość wydruku jest duża, a dzięki temu realizacja zleceń jest niemal natychmiastowa. To, że nie ma konieczności przygotowania formy drukowanej, znacząco wpływa na obniżenie kosztów.

Druk cyfrowy – podłoża do druku

Druk cyfrowy daje niemal nieograniczone możliwości, dzięki temu że pozwala na wykonywanie wydruków na różnego typu materiałach. Świadczymy usługi z zakresu druku na Yupo Tako, japońskim papierze syntetycznym. Wydruki na Yupo Tako wyróżniają podwyższoną wytrzymałością – są odporne na niskie temperatury, promieniowanie UV oraz działanie wielu substancji chemicznych, dlatego doskonale sprawdzają się w przypadku zewnętrznych form, np. banerów reklamowych.

Drukujemy na papierach gładkich, papierach samoprzylepnych i foliach samoprzylepnych. Dysponujemy następującymi rodzajami papierów w zakresie gramatur od 90 g/m2 do 250 g/m2 (papier kredowany również 300 g/m2, zadruk wyłącznie jednostronny):

Wykończenie i oprawa

Uzupełnieniem usługi druku cyfrowego są różnego rodzaju możliwości uszlachetnienia i oprawy: