o-nas-photo


>

O Firmie

Firma Garmond powstała z połączenia dwóch zakładów poligraficznych - Andrzej Fajfer Zakład Sitodruku rok założenia 1984, oraz Apla Druk Konrad Głowik, rok założenia 1986. Firma pod nazwą Garmond istnieje od 1988 roku i od początku istnienia była związana z poligrafią.

W 1989 roku poszerzyła działalność o druk offsetowy. Pierwszą maszyną był ROMAYOR 315, potem przyszła kolej na następne maszyny.

20150929_140628

Działalność rozwijała się dwutorowo- w zakresie produkcji i usług. Jako jedni z pierwszych zakupiliśmy licencję THE WALT DISNEY COMPANY – malowanki, zeszyty szkolne, nalepki itp. Od 1998 roku poszerzyliśmy działalność o druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały. W technice tej można wykonać wszystko, co w technice offsetowej, jednak w mniejszym nakładzie np. 1 egzemplarz albumu w pełnym kolorze w oprawie twardej, bez przygotowalni (prosto z komputera). Wkrótce duży format na ploterze 1,5 m.

Dzięki własnemu Studiu DTP możemy oferować kompleksową usługę od projektu do gotowego wyrobu w nakładzie dużym (druk offsetowy), jak i małym (druk cyfrowy) i dowolnym wykończeniu w naszej introligatorni (foliowanie, lakier UV, oprawa broszurowa, klejona, szyta nićmi, twarda).

Korzystając z technologii druku offsetowego i druku cyfrowego, jesteśmy w stanie wydrukować niemal wszystko. Zajmujemy się drukiem małych i średnich form reklamowych, np. drukiem ulotek, drukiem katalogów czy drukiem kalendarzy. Przyjmujemy też zlecenia na wydruk większych form reklamowych, np. druk plakatów czy druk banerów reklamowych. Na Państwa zamówienie wykonamy wydruki o nieskazitelnej jakości i żywej barwie.

Jesteśmy znaną i cenioną drukarnią reklamową, która cieszy się uznaniem Klientów z Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz okolic. Zapraszamy do współpracy!